خريد املاک


تجربه در خريد املاک ميتواند بسيار شيرين باشد. بخصوص اگر قيمت خريد مناسب باشد و سودي مناسب براي 7ريدار را نيز به همراه داشته باشد. اما چطور بايد در خريد املاک سودآوري ايجاد کرد؟ ملک را چگونه بتيد جستجو کرد و انتخاب کرد تا سود مناسبي در خريد حاصل شود. در اين بخش به اين دو نکته ميپردازيم که ملک را از چه طريقي جستجو کنيم و کدام املاک را براي سود آوري انتخاب کنيم.


جستجوي هوشمندانه ملک


براي جستجوي ملک راه هاي متفاوتي وجود دارد. راه هايي از جمله:


1. جستجوي ملک از طريق پراجعه به بنگاه هاي معاملات ملکي


2. جستجو در وب سايت هاي خريد و فروش مسکن


3. جستجوي در اپليکيشن هاي تخصصي املاک


4. گشت و گذار در بخش آگهي رومه هااز هر شيوه اي که به جستجوي ملک ميپردازيد، تين جستجو را بايد به صورت مستپر و تا زمان پيدا کردن املاک مورد نظر ادامه دهيد. املاک با سود دهي بالا ممکن است هميشه در دسترس نباشند ولي جتما در طول زمان با آنها برخورد خواهيد کرد. از سوي ديگر ميتوانيد درخواست خريد خود را نيز در سايت هاي املاک درج کنيد.


درج آگهي براي درخواست خريد بسيار موثر است بسياري از افراد قبل از آنکه ملک خود را براي فروش قرار دهند آگهي شپا را مشاهده و ملک حود را به شما ارائه ميکنند. از اين جهت بسياري از املاک بدون داشتن رقيب به شما ارائه ميشود.


چه املاکي را بخريم تا سود دهي داشته باشد؟


يک مسئله خيلي ساده اين است که سود بالا همواره با ريسک بالا نسبت مستقيم دارد. به عنوان مثال املاکي که در طرج شهرداريها به موقعيت طلايي دست پيدا ميکنند، ممکن است بر اثر طرح بخشي يا همه ملک حود را ميز از دست بدهند.


اما براي انتخاب املاک براي سرمايه گذاري و سود چه نکاتي را بايد توجه کرد.


1. نزديکي به مراکز خريد


2. نزديگي به بازار و سوپر مارکت هاي بزرگ


3. داشتن امکانات محلي مناسب


4. داشتن سازه مناسب


5. داشتن ظاهر مناسب


6. دارا بودن امکانات محلي


7. دارا بودن امکانات داخلي


و.


تهاتر


معاوضه خودرو


معاوضه باغ


معاوضه مغازه


 


 


 
 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Johnny Tara موسسه آموزشي، پژوهشي راهبرد Heather برنامه هاي اميرسالار زيدآبادي ماسک و زيبايي کاشي پدرخوب janideps آهنگ فارسي